13.6.2020

Tekuté mycí suspenze

VAKAVO BLUE MYE tekutá mycí pasta na ruce

 

Balení: 600 g

Odstraňuje odolné nečistoty, jako jsou rzi, tuky, saze, oleje a další. Výrobek je dermatologicky příznivý.

 


VAKAVO GREEN tekutá mycí suspenze na ruce

 

Balení: 500 g, 500 g click&go, 5 kg a 10 kg

Průmyslová tekutá suspenze na mytí znečištěné pokožky rukou s obsahem velmi jemného kosmetického abraziva – polyethylenového prachu. Její předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou. Určená k odstranění středně odolných nečistot jako jsou oleje, tuky, maziva, nafta. Použitelná zejména ve službách a průmyslu. Lze využít i jako tělový peeling.


ISOFA 100PRO mycí suspenze na ruce

 

Balení: 600 g, 4,2 kg

Profesionální abrazivní čistič na mytí znečištěné pokožky. Jeho předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou. Určený k odstranění odolných nečistot jako jsou maziva, brzdové usazeniny, cement, rez, tmely a další. Používá se zejména v automobilovém a stavebním průmyslu. Jeho abrazivní složkou je hydratovaný oxid hlinitý ve velmi jemné zrnitosti s ideálními dermatologickými vlastnostmi. K pokožce šetrnou přísadou je alkylpolyglukosid a lanolin.​

Alolt – přírodní velmi tvrdé a účinné abrazivo použité v kombinaci s lanolinem zaručuje šetrnost a mimořádný účinek.


ISOFA 200CLAS mycí suspenze na ruce


 

Balení: 500 g, 3,5 kg

Profesionální tekutý abrazivní čistič na mytí znečištěné pokožky. Jeho předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou. Určený k odstranění vysoce odolných nečistot jako jsou oleje, tuky, maziva, asfalt, nafta, saze, pryž. Použitelný zejména v autoservisech, technických službách a těžkém průmyslu. Abrazivem je polyuretanový prach.


ISOFA 300MAX mycí suspenze na ruce


 

Balení: 500 g, 3,5 kg

Profesionální abrazivní čistič na mytí znečištěné pokožky s extraktem z citrusových plodů. Jeho předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou. Působí na nečistoty jako jsou dehet, saze, tmely na bázi alkydů a akrylátů. Je vhodný k odstranění těžkého znečištění v tiskařském průmyslu, dílnách a servisech.