13.6.2020

Vlasové šampony

ISOLDA HERBAL vlasový šampón

 

 

Balení: 500 ml

Vlasový šampon s vůní bylin. Je vysoce koncentrovaný s dobrou mycí schopností. Aktivně ošetřuje povrch vlasů a usnadňuje jejich rozčesávání. Díky vhodně kombinovanému poměru jednotlivých složek vytváří bohatou pěnu, která důkladně, avšak šetrně smývá nečistoty z vlasů.

 


ISOLDA vlasový šampón – bříza & kopřiva

 

 

Balení: 500 ml click&go

​​Vlasový šampón vyvážené receptury s extrakty břízy a kopřivy působí blahodárně na výživu vlasových kořínků a na růst vlasů. Tyto jedinečné byliny patří byliny na ochranu pokožky hlavy a struktury vlasů.

​​Výzkum prokázal, že používání produktů, obsahujících výluh z těchto rostlin mohou inhibovat nebo snižovat produkci hormonu DHT, který je primárně zodpovědný za nadměrné vypadávání vlasů.
Používání šamponu také zvyšuje jejich lesk, dodává vlasům hebkost, pevnost a pružnost a oddaluje jejich maštění. Extrakty těchto bylin mají stimulující a posilující účinek na pokožku hlavy a potlačují tvorbu lupů.

​​Šampón je šetrný k vlasům a jeho i dlouhodobé používání je vhodné pro posílení vlasů.


ISOLDA SILVER LINE HAIR & BODY SHAMPOO

 

Balení: 500 ml click&go, 5 l

​Luxusní krémový, tělový a vlasový šampón s vyváženou recepturou a výbornou dermální snášenlivostí. Kvalita a šetrnost výrobku je zaručena testy dermální tolerance. Decentní parfemace je vhodná pro muže i ženy, dermatologicky testováno.


ISOLDA GOLD LINE HAIR & BODY SHAMPOO

 

Balení: 500 ml click&go

​​Luxusní tělový a vlasový šampon s keratinem a kondicionérem zachová Vaši pokožku i vlasy hebké. Je to dokonalý šampon pro nejnáročnější spotřebitele díky své vyvážené receptuře s excelentní dermální tolerancí. Je praktický při použití ve wellness provozovnách. Díky svému složení a decentnímu parfému je vhodný pro ženy i muže.

​​Díky nejmodernější receptuře, která obsahuje hydrolyzovaný keratin, známý pro své účinky na strukturu vlasů, se můžete spolehnout na luxusní pocit dokonalé čistoty celého těla a snadné rozčesávání vlasů.