2.4.2011

Vysavače kombinované

NT 21


Použití: sucho, mokro
Příkon: 1400 W
Napájení: 230 V
Sací motor: 230V/1400 W
Podtlak: 180 mbar
Kapacita nádoby: 21 litrů
Hlučnost: 79 dB
Hmotnost: 7,8 kg

Univerzální průmyslový vysavač na suché nebo mokré vysávání od společnosti NILCO včetně možnosti použití tlakového vzduchu (\”foukání\”). Standartně je vybaven HEPA filtrem (důležité zejména pro alergiky) a držáky na příslušenství.
Standartní vybavení:
– sací hadice s kolenem vč. regulace sání
– sací teleskopická kovová roura pro suché vysávání
– 2 x plastová roura pro mokré vysávání
– podlahová dýza
– vodní dýza
– dýza na polstrovaný nábytek
– štěrbinová dýza
– textilní a molitanový filtr
– HEPA filtr


BASE 315


Použití: sucho, mokro
Příkon: 1200 W
Napájení: 220 – 230 V
Sací motor: 220V/1200 W
Podtlak: 180 mbar
Průtok vzduchu: 170 m3/h
Kapacita nádoby: 23 litrů
Hlučnost: 70 dB
Hmotnost: 8 kg

BASE 315 je průmyslový profesionální vysavač od společnosti SOTECO. Vysává suché i mokré nečistoty. Je vhodný k vysávání částic prachů, kamínků, úlomků palet, ale také tekutin. Vhodný obzvlášť pro profesionální úklidové firmy nebo pro každodenní použití. Lze ho využít k úklidu větších ploch a dílenských prostor. Díky rozteči koleček je stabilní a nepřevrhává se. Příslušenství tohoto vysavače je v průměrech 36 mm. Veškeré příslušenství je v ceně vysavače – hadice, trubky, koleno, dýza na vodu, dýza kartáčová, štěrbinová, kobercová a dýza na čalouněný nábytek. Vysavač je osazen filtračním košem který zachytává nečistoty, odpadá výměna papírových filtrů. Jako zvláštní příslušenství lze u nás koupit nylonový filtr určený na předfiltraci nečistot. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Nádrž je z nerezového plechu nebo z plastu.


BASE 415 S, BASE 415 P


Použití: sucho, mokro
Příkon: 1200 W
Napájení: 220 – 230 V
Sací motor: 220V/1200 W
Podtlak: 170 mbar
Průtok vzduchu: 170 m3/h
Kapacita nádoby: 50 / 73 litrů
Hlučnost: 70 dB
Hmotnost: 21 kg

BASE 415 S je průmyslový profesionální vysavač od společnosti SOTECO. Vysává suché i mokré nečistoty. Vysavač je na podvozku, který se vede pomocí rukojeti a je možno k němu namontovat lištu na suché i mokré vysávání 600 mm. Je vhodný k vysávání částic prachů, kamínků, úlomků palet, ale také tekutin. Vhodný obzvlášť pro profesionální úklidové firmy nebo pro každodenní použití. Lze ho využít k úklidu větších ploch a dílenských prostor. Příslušenství tohoto vysavače je v průměrech 40 mm. Veškeré příslušenství je v ceně vysavače – hadice, trubky, koleno, dýza na vodu, dýza kartáčová, štěrbinová, kobercová a dýza na čalouněný nábytek. Vysavač je osazen filtračním košem který zachytává nečistoty, odpadá výměna papírových filtrů. Jako zvláštní příslušenství lze doobjednat nylonový filtr určený na předfiltraci nečistot. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Nádrž je z nerezového plechu. Naplněná nádrž se po povolení jistícího šroubu pouze vysypává, varianta se standardním podvozkem – označena jako S.
Naplněnou nádrž je možno vyprázdnit pomocí kloubu, varianta s překlápěcím podvozkem – označena P jako překlápěcí.


BASE 429 S, BASE 429 P


Použití: sucho, mokro
Příkon: 2400 W
Napájení: 220 – 230 V
Sací motor: 220V/2×1200 W
Podtlak: 340 mbar
Průtok vzduchu: 340 m3/h
Kapacita nádoby: 50 / 73 litrů
Hlučnost: 72 dB
Hmotnost: 23 / 24 kg

BASE 429 S je průmyslový profesionální vysavač od společnosti SOTECO. Vysává suché i mokré nečistoty. Sacím pohonem tohoto vysavače jsou dva motory, které je možno používat v libovolném pořadí, ale i počtu. Vysavač je na podvozku, který se vede pomocí rukojeti a je možno k němu namontovat lištu na suché i mokré vysávání 600 mm. Je vhodný k vysávání částic prachů, kamínků, úlomků palet, ale také tekutin. Je vhodný pro profesionální úklidové firmy, pro každodenní použití, dále k úklidu větších ploch a dílenských prostor. Příslušenství tohoto vysavače je v průměrech 40 mm. Veškeré příslušenství je v ceně vysavače – hadice, trubky, koleno, dýza na vodu, dýza kartáčová, štěrbinová, kobercová a dýza na čalouněný nábytek. Vysavač je osazen filtračním košem, který zachytává nečistoty, takže odpadá výměna papírových filtrů. Jako zvláštní příslušenství lze dokoupit nylonový filtr určený pro předfiltraci nečistot. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Nádrž je z nerezového plechu. Naplněná nádrž se po povolení jistícího šroubu pouze vysypává, varianta se standardním podvozkem – označena jako S.
Naplněnou nádrž je možno vyprázdnit pomocí kloubu, varianta s překlápěcím podvozkem – označena P jako překlápěcí.


BASE 440 S, BASE 440 P


Použití: sucho, mokro
Příkon: 3300 W
Napájení: 220 – 230 V
Sací motor: 220V/3×1200 W
Podtlak: 220 mbar
Průtok vzduchu: 220 / 510 m3/h
Kapacita nádoby: 50 / 73 litrů
Hlučnost: 74 dB
Hmotnost: 25 / 27 kg

BASE 440 je průmyslový profesionální vysavač od společnosti SOTECO. Vysává suché i mokré nečistoty. Sacím pohonem tohoto vysavače jsou tři motory, které je možno používat v libovolném pořadí, ale i počtu. Vysavač je na podvozku, který se vede pomocí rukojeti a je možno k němu namontovat lištu na suché i mokré vysávání 600 mm. Je vhodný k vysávání částic prachů, kamínků, úlomků palet, ale také tekutin. Vhodný obzvlášť pro profesionální úklidové firmy nebo pro každodenní použití, dále k úklidu větších ploch a dílenských prostor. Příslušenství tohoto vysavače je v průměrech 40 mm. Veškeré příslušenství je v ceně vysavače – hadice, trubky, koleno, dýza na vodu, dýza kartáčová, štěrbinová, kobercová a dýza na čalouněný nábytek. Vysavač je osazen filtračním košem, který zachytává nečistoty, takže odpadá výměna papírových filtrů. Jako zvláštní příslušenství lze doobjednat nylonový filtrurčený pro předfiltraci nečistot. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Nádrž je z nerezového plechu. Naplněná nádrž se po povolení jistícího šroubu pouze vysypává, varianta se standardním podvozkem – označena jako S.
Naplněnou nádrž je možno vyprázdnit pomocí kloubu, varianta s překlápěcím podvozkem – označena P jako překlápěcí.


BV 80


Použití: sucho, mokro
Příkon: 1400 W
Napájení: 220 – 230 V
Sací motor: 1400 W
Podtlak: 235 mbar
Kapacita nádoby: 80 litrů
Hmotnost: 18 kg

BV 80 je průmyslový profesionální vysavač od společnosti FIMAP. Vysává suché i mokré nečistoty. Pro lepší přepravu je vysavač osazen velkými koly. Je vhodný k vysávání částic prachů, kamínků, úlomků palet, ale také tekutin. Vhodný obzvlášť pro profesionální úklidové firmy, nebo pro každodenní použití. K úklidu větších ploch a dílenských prostor je možno přimontovat sací lištu. Veškeré příslušenství je v ceně vysavače – hadice, trubky, koleno, dýza na vodu, dýza kartáčová, štěrbinová, kobercová a dýza na čalouněný nábytek. Vysavač je osazen permanentním filtračním košem, který zachytává nečistoty. Je možno doplnit o papírový filtr, nylonový filtr a hvězdicoví filtr. Pokud je nádrž naplněna tekutinou, plovák zavírá sání. Pro vypouštění tekutin z nádrže je vysavač osazen výpustní hadicí.