28.4.2012

Generální oblast

CLEAMEN 100/200 generální, denní

 

Balení: 1 l, 5 l

Všestranný čisticí prostředek pro denní čištění všech ploch, je vysoce koncentrovaný, pěnivý a parfemovaný, používá se proto zředěný ve velmi nízkých koncentracích. Při sprejové aplikaci v dávkách 4 – 16 ml/1l vody. Při mokrém čištění (do vědra) v dávce 4 – 20ml/10l vody podle druhu a úrovně znečištění ploch.


CLEAMEN 101/201 a 102/202 osvěžovač – neutralizátor pachů

 

Balení: 1 l, 5 l (CL 101/201)

Neutralizátor pachů a interiérový osvěžovač. Účinně rozkládá pachy a zanechává svěží vůni ve stejné parfemaci jako Cleamen 100/200.

– používá se ve spreji nebo přidáním do vody ve vědru

– je možno rozprašovat koncentrovaný, nebo zředěný na stěny, nábytek (i dřevěnný), na textilní čalounění, závěsy a žaluzie

– přípravek se zcela odpaří a po odpaření nezanechává zbytky ani skvrny, pouze v prostoru zanechá příjemnou vůni


CLEAMEN 105 osvěžovač – neutralizátor pachů

 

Balení: 400 ml

Neutralizátor pachů a interiérový osvěžovač. Účinně rozkládá pachy a zanechává luxusní vůni.

Přípravek se používá ve spreji rozprašováním na stěny, nábytek (i dřevěnný), na textilní čalounění, závěsy a žaluzie.
Produkt  se zcela odpaří a po odpaření nezanechává zbytky ani skvrny, pouze v prostoru zanechá příjemnou vůni. Neutralizuje pachy v tkaninách, na interiérových plochách i v prostoru.

CLEAMEN 110 skleněné plochy

 

Balení: 1 l, 5 l

Prostředek je určen k mytí oken, sleněných ploch, výplní dveří, vitrín, stolních desek a všech typů zrcadel sprejovou metodou.

– používá se jako koncentrát na silné znečištění, nebo vodní roztok 250 až 500ml/l na slabé až střední znečištění

– má dobré čistící, odmašťovací a leštící vlastnosti, je parfemovaný ovocnou vůní


CLEAMEN 112 na okna a rámy

 

Balení: 1 l, 10 l

Universální prostředek je určen k mytí oken a rámů oken mokrou metodou. Je vhodný na lesklé plochy, lakované dřevo i na plastové plochy, má dobré čistící, odmašťovací i leštící vlastnosti, je příjemně parfemovaný.

– používá se zředěný, do vědra dávkujte v množství podle velikosti znečištění


CLEAMEN 120 základní čistič

 

Balení: 5 l, 20 l

Prostředek, určený pro odstranění i opravy všech typů starých disperzí a vosků z PVC a linolea. Lze jej používat i jako základní čistič, hlavně před pokládáním vosků, účinně působí na zašlapanou špínu na všech podlahových krytinách odolných alkáliím (dlažby, PVC, starší linoleum, teraso, cihelné povrchy, nelesklá žula).


CLEAMEN 121 vosk metalický

 

Balení: 5 l

Metalický vosk je určen ke zlepšení vzhledu, prodloužení životnosti a lesku podlah typu linoleum, marmoleum, a ostatních PVC krytin. Vosk má protiskluzné vlastnosti a tudíž je vhodný pro použití s velkým zatížením zejména ve veřejných budovách, školách nemocnicích. Voskem ošetřená podlaha se méně špiní a snadno se udržuje v čistém stavu neutrálními čisticími přípravky.


CLEAMEN 122 podlahy s leskem

 

Balení: 1 l, 5 l

Prostředek je vhodný na všechny typy podlah včetně podlah ošetřených metalickým voskem. Zejména je určen na podlahy z lesklé dlažby a kamene, voskovaná PVC a linolea, dřevěné a laminátové (plovoucí ) podlahy.

– podlahám dodává lesk a oživuje barvy, příjemně voní


CLEAMEN 123 vosk metalický ONE

 

Balení: 5 l

Metalický vosk ONE je určen ke zlepšení vzhledu, prodloužení životnosti a lesku podlah typu linoleum, marmoleum, a ostatních PVC krytin. Voskem ošetřená podlaha se méně špiní a snadno se udržuje v čistém stavu. Oproti klasickému metalickému vosku Cleamen 121, se aplikuje pouze v jedné vrstvě (u starých více nasákavých linoleí maximálně 2 vrstvy), dává vyšší lesk a je vhodný na opravy ošlapaných ploch jeho nanášení je však náročnější a vyžaduje odborné praktické zkušenosti.


CLEAMEN 127 impregnátor povrchů

 

Balení: 1 l

Postředek je určen k ochraně povrchu porézních a částečně porézních materiálů keramických a kamenných podlah a obkladů stěn. Proniká do pórů a vytváří vodoodpudivou membránu, která chrání povrch před tvorbou vápenných usazenin a zvyšuje jeho odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí. Zamezuje usazování nečistot a lépe se čistí, zajišťuje dlouhodobé zlepšení vzhledu, působí jako prevence vzniku.

– určeno pro savé materiály jako žula, mramor, pálená cihla, přírodní kámen, kabřinec, břidlice. Není vhodný na glazované materiály


CLEAMEN 131 na koberce extraktor

 

Balení: 1 l, 5 l

Nízkopěnivý prostředek určený pro čištění koberců, čalounění, autosedaček z přírodních i syntetických vláken. Výrobek je určen k extrakčnímu čištění a obsahuje vysoce účinné enzymy. Obsahuje baktericidní a fungicidní přísady, které zabraňují. Podle úrovně znečištění nařeďte roztok a aplikujte extraktorem.

– prostředek je možno použít i pro ruční čistění

– nevhodný pro materiály a povrchy, které nejsou odolné vůči vodě


CLEAMEN 141 strojní na podlahy

 

Balení: 5 l, 10 l, 20 l

Nepěnivý prostředek určený především pro strojní mytí silně znečištěných podlah (i např. od syntetických olejů). Je určen na všechny druhy voděodolných povrchů jako PVC, nelesklé dlažby, žulové a travertinové povrchy, teraco, cihlové, betonové, lité podlahy se stěrkou i s nátěrem.

– pH 14


CLEAMEN 143 gumočistič

 

Balení: 1 l

Tekutý prostředek pro odstraňování šmouh na podlahách (linoleum, voskované podlahy, litá podlaha, obklady, dlažba a jiné nesavé materiály), které zůstávají na povrchu po pneumatikách, holinkách, podpatcích pracovní a jiné obuvi a pod. Prostředek je možné použít v široké oblasti průmyslu (výrobní haly, sklady, garáže, šatny, kanceláře a pod.) nebo i k běžné údržbě v domácnostech.
Návod k použití:
Prostředek se používá neředěný a nanáší se na hadřík. Navlhčeným hadříkem se odstraní nežádoucí šmouhy. Před aplikací je potřebné nejprve ošetřovanou plochu umýt běžným způsobem. Doporučujeme provést před aplikací prostředku Cleamen 143 test na méně viditelném kousku ošetřovaného povrchu. Test i vlastní odstraňování šmouh provádět pouze ručním způsobem.
Pozor, prostředek nepoužívejte na podlahy ošetřené metalickými vosky! S prostředkem nepracujte v prostorách s otevřeným ohněm! Prostředek nikdy nestříkejte nebo nelijte přímo na povrch – může dojít k nadměrnému odstranění vosků, popřípadě i k poničení povrchu.
 
Prostředek obsahuje:
> 30% aceton, 15-30% butylglykol

CLEAMEN 145 deepon

 

Balení: 1, 5 l, 20 l, 200 l

Nepěnivý prostředek určený k čištění veškerých tvrdých podlahových ploch odolných vodě a alkáliím jako jsou PVC, linolea (včetně voskovaných), dlažby glazované i neglazované, žulové,mramorové i vápencové povrchy, teraso, cihelné a betonové povrchy vč. litých podlah, gumové podlahy, sportovní podlahy hal, lakované parkety i palubky. Prostředek vyniká mimořádnou tolerancí k povrchům a 100% biologickou odbouratelností, je doporučený na čištění v prostorách s biologickou čistírnou odpadních vod. Je vhodný pro strojní i ruční aplikaci.

– pH 9


CLEAMEN 146, čistič a leštič na lesklé povrchy ECO

 

Balení: 1 l, 10 l

Prostředek určený k čištění a leštění povrchů v jednom kroku při dosažení maximálního lesku beze šmouh.
Obsahuje velmi jemné a neutrální tenzidy, které účinně odstraní i odolné nečistoty.

Je zejména určen na povrchy náchylné k poškození a zmatovatění jako jsou leštěné mramory, žuly a přírodní i umělé kameny, vysoce lesklé dlažby.
Je vhodný i na plasty, laminátové povrchy, leštěný nerez i jiné kovy.
Je ideální na čištění podlah ošetřených metalickými vosky a impregnacemi.
Při použití se ředí dle tabulky, na lokální znečištění lze použít i koncentrát, povrch je pak ale nutné  důkladně opláchnout čistou vodou.
Prostředek je určen pro ruční mytí mopem, nebo hadrem z mikrovlákna pro dosažení plného efektu lesku. Při údržbě obkladů, parapetů, stolních desek, barových pultů a pod. je vhodné použít rozprašovač a mikrovláknovou utěrku, na hladké povrchy lze použít i stěrku
Čistič a leštič na lesklé povrchy využívá našich poznatků z kombinace aktivních látek a ochranných polymerů. Tento typ polymerů je výsledkem posledního vývoje těchto látek. Jejich vlastnosti zcela ojedinělým způsobem kombinují vysokou mechanickou odolnost proti otěru, zvýšenou chemickou rezistenci proti některým látkám a samozřejmě výjimečnou biologickou odbouratelnost. V každodenní praxi zabraňují pronikání špíny do nitra čištěných povrchů a podstatným způsobem usnadňují každé další mytí.
dávkování a ředění  míra znečištění
běžné střední silné
sprejové čištění ml/1 litr 5 10 20
do vědra ml/10 litrů 5 10 20
pH roztoku 7 7,1 7,2
pH koncentrátu: 8

CLEAMEN 190 odpěňovač

 

Balení: 1 l

Tekutý prostředek určený ke snížení pěnivosti vodných roztoků detergentů. Aplikujte rozprašovačem na pěnu nebo dávkujte do mycího roztoku. Dávkování do 10 l roztoku 10 ml (slabě pěnivé detergenty) / 20 ml (středně pěnivé detergenty) / 30 ml (silně pěnivé detergenty).

* zakázková výroba, minimální odběr není určen, dodání do 2 týdnů​