28.4.2012

Kuchyně

KRYSTAL nádobí Lemongras

 

Balení: 750 ml, 5 l, 10 l, 20 l

Přípravek na nádobí s příjemnou vůní fantazijního typu citronové trávy. Dokonale myje také nádobí z nerezu a skla. Vyznačuje se vysokou pěnivostí a vysokým mycím účinkem. Obsahuje aktivní látku k ochraně pokožky. Prostředek absolvoval talířové testy s mimořádnými výsledky.


KRYSTAL balzám na nádobí s Aloe Vera

 

Balení: 750 ml, 5 l, 20 l

Přípravek na nádobí s vůní citrusových plodů.Vyznačuje se vysokou pěnivostí a vysokým mycím účinkem.

– aktivní látka k ochraně pokožky s výtažkem z ALOE VERA

– testy dermální tolerance výrobku z kožní kliniky

– příjemná parfemace

– výborné talířové testy


KRYSTAL na kuchyně

 

Balení: 750 ml, 5 l

Speciální přípravek určený k čištění kuchyňského nábytku,pevných ploch z nesavého materiálu. Vyčistí též umakartová jádra, dveře a rámy oken. Přípravek aplikovaný rozprašovačem umožňuje přesné dávkování.

– antibakteriální přísada

– vysoká odmašťovací síla si poradí i se starší mastnotou

– spolehlivě použitelný na všechny druhy materiálů v kuchyni včetně spotřebičů a zařízení


KRYSTAL tekutý písek

 

Balení: 600 g, 6 kg

Vyznačuje se mimořádně dokonalou mycí schopností, a to i na těžce zašpiněném nádobí, pracovních a kuchyňských plochách. Originální abrazivo v něm obsažené zaručuje dokonalé umytí.

– použitelný na všechny materiály mimo plasty

– nevhodný k dlouhodobému používání na leštěné povrchy


KRYSTAL čistící krém

 

Balení: 600 g

Obsahuje dezinfekční přísadu, která potlačuje výskyt bakterií a plísní. Vyznačuje se dokonalou mycí schopností, a to i na velmi zašpiněném nádobí, pracovních a kuchyňských plochách a ostatních místech v domácnosti včetně sporáku. Abrazivo v něm obsažené napomáhá dokonalému umytí, avšak jeho jemnost zaručuje nenarušení čištěných ploch.

– vhodný i na sklokeramické desky

– vhodný na nerezové nádobí

– obsahuje antibakteriální přísady


KRYSTAL čistící písek

 

Balení: 600 g

Přípravek je určen k čištění kuchyňských dřezů, nádobí, koupelnových van, umyvadel a obkladů. Krystal je svojí recepturou postaven na úroveň těch nejjemnějších práškových čističů. Nezanechává šmouhy a díky obsahu dezinfekční přísady potlačuje na vyčištěném povrchu výskyt nebezpečných bakterií.

– klasika s bělící přísadou

– vhodný na připáleniny

– obsahuje antibakteriální přísady


KRYSTAL strojní mytí nádobí 5 l

 

Balení: 5 l

Tekutý mycí prostředek určený pro všechny typy myček nádobí. Výrobek doporučujeme používat v kombinaci s „Krystalem strojní oplach“.

– výborná mycí síla

– spolehlivě použitelný pro všechny druhy materiálů

– není vhodný na hliník a hliníkové slitiny

– poradí si i s připáleninou

– biologicky rozložitelný

Návod k použití: Dávkujte 2 – 3 ml na 1 l vody.


KRYSTAL strojní oplach nádobí 5 l

 

Balení: 5 l

Tekutý oplachový a leštící prostředek pro všechny typy myček nádobí. Zamezuje tvorbě stop po mineráliích na mytém nádobí. Vhodný jako druhá fáze (oplachování) po prostředku „Krystal strojní mytí“.

– nádobí beze šmouh

– vysoký lesk

– spolehlivě použitelný pro všechny druhy materiálů

– biologicky rozložitelný

Návod k použití: Dávkujte 2 – 3 ml na 1 l vody.


KRYSTAL univerzální dezinfekce

 

Balení: 750 ml

Tekutý čistící a dezinfekční prostředek pro přímou aplikaci, který je určený pro desinfekci a čištění ploch, předmětů a nástrojů, včetně zařízení ve službách epidemiologicky závažných, například holičství, kadeřnictví, kosmetika, masérské salony, solária, fitness studia, sauny, bazény apod. Používá se také v domácnostech nebo v oblasti facility managementu k účinné dezinfekci různých ploch, předmětů a technologických zařízení při běžné údržbě. Prostředek vyniká širokým spektrem účinku (baktericidním, fungicidním, mykobaktericidním, tuberkulocidním, virucidním) a krátkou dobou působení (1 minuta). Současně zabezpečuje i umytí povrchu. Neobsahuje chlór a odstraňuje více než 99,99 % vitálních forem mikroorganismů. V kuchyni i v koupelně je ceněna mimořádná účinnost prostředku a jeho příjemná parfemace.

Účinnost prokázaná dle norem:
EN 13727
EN 13624
EN 14348
EN 14476​

Použití:
Na ošetřované plochy doporučujeme prostředek aplikovat mechanickým rozprašovačem ze vzdálenosti 40–50 cm. Prostředek lze použít i pro ponornou dezinfekci, například k dezinfekci pomůcek v holičství, kadeřnictví, kosmetických salónech, masérských salónech a pod. V tom případě naředit prostředek v poměru 1 : 1 s vodou a pomůcky nechat v pracovním roztoku 60 minut. Na závěr ošetřovaný povrch opláchnout vodou.
Dezinfekci nechte působit na ošetřované ploše požadovanou dobu (viz tabulka). Případné zaschnutí není na závadu. Po uvedené době je povrch dezinfikován. V průběhu této doby se nesmí plochy umývat ani stírat – proces dezinfekce by se předčasně ukončil.

Spektrum účinku:
Baktericidní – na bakterie G+ a G-, včetně TBC
Fungicidní – většina mikroskopických hub
Virucidni – HIV, adenoviry, papovaviry, rotaviry, hepatitida B a C (HBV, HCV)

Biocidní typ: 2, 4 (domácnost, zdravotnictví, potravinářský průmysl)