13.6.2020

Sprchové gely

ISOLDA černá třešeň, sprchový krém

 

Balení: 500 ml click&go, 1 l, 5 l a 10 l

Krémové tělové mýdlo určené pro mytí citlivé pokožky. Vyniká vysokou pěnivostí a krémovou jemností, se kterou umyje a ošetří pokožku. Osobitá dlouhotrvající parfemace černé třešně navodí příjemný pocit čistoty. Výrobek je dermatologicky příznivý a v přírodě lehce odbouratelný.


ISOLDA ENERGY shower gel

 

Balení: 500 ml click&go, 5 l

Sprchový gel určený pro každodenní péči o pokožku. Parfemace ve sportovních tónech navodí svěží pocit a podpoří příjemný smyslový prožitek. Vitamin E je známý antioxidačními účinky.


ISOLDA SILVER LINE HAIR & BODY SHAMPOO

 

Balení: 500 ml click&go, 5 l

​Luxusní krémový, tělový a vlasový šampón s vyváženou recepturou a výbornou dermální snášenlivostí. Kvalita a šetrnost výrobku je zaručena testy dermální tolerance. Decentní parfemace je vhodná pro muže i ženy, dermatologicky testováno.


ISOLDA GOLD LINE HAIR & BODY SHAMPOO

 

Balení: 500 ml click&go

​​Luxusní tělový a vlasový šampon s keratinem a kondicionérem zachová Vaši pokožku i vlasy hebké. Je to dokonalý šampon pro nejnáročnější spotřebitele díky své vyvážené receptuře s excelentní dermální tolerancí. Je praktický při použití ve wellness provozovnách. Díky svému složení a decentnímu parfému je vhodný pro ženy i muže.

​​Díky nejmodernější receptuře, která obsahuje hydrolyzovaný keratin, známý pro své účinky na strukturu vlasů, se můžete spolehnout na luxusní pocit dokonalé čistoty celého těla a snadné rozčesávání vlasů.